Gecenin bu saatinde uyanık olmamın iki sebebi var;

1) Hardware Plus Dergisi’nin Temmuz 2018 sayısının son aşamalarını ele almak.
2) Sabah 07:35’te kalkacak İzmir uçağım

Peki neden?

Neden mi? Tabiki yarın, yani 24 Haziran’da oyumu kullanmak için! Halen İstanbul/Üsküdar’daki evime ikametgah aldırmadığım için Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Seçimi’nde oyumu kullanmak üzere İzmir’e gidiyorum. Hatta bunu tüm Türkiye yapmalı. Özellikle de şu anda Çeşme, Bodrum, Didim, Kuşadası, Antalya, Marmaris v.b. tatil beldelerine çoktan gitmiş olan insanlar yapmalı.

“DOĞDUĞUN, BÜYÜDÜĞÜN VE YAŞAMAYA DEVAM ETTİĞİN ÜLKENİN GELECEĞİ İÇİN OY KULLAN”

Gerek günübirlik gidip gelme, gerekse gitmişken ikamet adresinde birkaç gün geçirme planıyla her nerede oy kullanmanız gerekiyor ise oyunuzu mutlaka kullanmalısınız. Hangi parti, hangi cumhurbaşkanı adayına oy vermeyi planlıyorsanız planlayın, kendi geleceğinizi güvence altına almak adına bunu yapmalısınız.

Nasıl oy kullanacağım?

Eğer seçim arifesine gelmişken bile halen tam anlamıyla nasıl oy kullanmanız gerektiğini, mührü nasıl basarsanız nasıl sonuçlar doğuracağını bilmiyorsanız aşağıda Babala TV YouTube kanalı tarafından hazırlanmış videoya mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum. Özellikle ittifak konusu sadece sözde değil, oy konusunda da önemli bir etmen olacak.

(Visited 85 times, 1 visits today)

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir